Martin Skup

Prometeia, Dijital Danışmanlık Uzmanı

Martin, Prometeia’da, finansal aracıların perakende müşterilerine sunduğu yatırım danışmanlığı hizmetlerinin dijitalleşmesini desteklemeye odaklanmıştır.

Prometeia'nın ön ofis yazılım modüllerini kullanarak bankalara, varlık yöneticilerine ve finansal danışmanlık ağlarına, katma değerli servis modellerini tasarlamalarına ve teknolojik altyapıyı oluşturmalarına yardımcı oluyor.

Çok sayıda önde gelen kurumla çalıştıktan sonra, her bir yatırımcı için kişiselleştirilmiş danışmanlık süreçlerinin konsolidasyon, otomasyon, yönetişim ve izlenmesi konusunda, geniş dağıtım ağlarında tutarlı kalite standartları ve yasal uyumluluğun sağlanması konularında deneyim kazanmıştır.

Ön ofis danışmanlık süreçleri ve teknolojisine ek olarak, varlık ve varlık yöneticilerinin mevcut iş performansını takip etmeyi ve geleceğe yönelik hedefler belirlemeyi hedefleyen ticari zeka ve ticari planlama çalışmalarına da dahil olmuştur.

Cornell Üniversitesi’nden mezun olup, Amerika, İngiltere ve İtalya'da çalışmalarını sürdürmektedir. Hem teknik hem de iş kapasitelerinde Avrupa ve ABD'de çeşitli müşterileri bulunmaktadır.

Top