Tsachi Galanos

Bookmap Ltd. Kurucu Ortak ve CEO

Tsachi Galanos , Bir finansal teknoloji şirketi olan Bookmap Ltd'nin kurucusu ve CEO'su, aynı zamanda ‘Bookmap’ın yaratıcısıdır.  Bookmap Ltd., piyasa şeffaflığı sağlayan ve işlemcilerin performansını artıran sofistike, uygun maliyetli işlem gören ürünleri yaratır. 

Bookmap'ın ana ürünü, renkli ısı haritası kullanarak komut kitabını görsel hale getiren yenilikçi bir veri görselleştirme ve işlem platformudur. Aktif işlemciler ve borçlular, Bookmap'ı gerçek zamanlı veya çevrimdışı olarak kullanarak piyasadaki likiditeyi izleme, modelleri saptama ve pazarın mikro yapısını analiz etme becerisini geliştirir.

Tsachi, finansal hizmetler sektöründe 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Bu süre zarfında, şirketini tescilli ticaret stratejileri (HFT dahil), DMA, ortak yerleşim, ürün geliştirme, pazarlama ve eğitim de dahil olmak üzere farklı faaliyetlere yönlendirdi. Finansal hizmetler endüstrisindeki çalışmalarından önce Tsachi, internet yazılımı, mobil içerik ve geri dönüşüm ile ilgili birkaç girişimi yönetti.


Top