Humphry Hatton

Deloitte Türkiye, CEO

Humphry Hatton, Deloitte Türkiye’de CEO’luk görevini yürütmektedir. 2016 yılında Türkiye’ye yerleşmeden önce, Orta Doğu’da Deloitte Kurumsal Finansman CEO’luğunu üstlenmiştir. Öncesinde ise, Birleşik Krallık’ta Deloitte LLP’nin Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almış ve 11 yıl boyunca Suistimal İnceleme Birimi’nin (Forensics & Dispute Services) başkanlığını yürütmüştür. Hatton; uzun yıllar hem Suistimal İnceleme Hizmetleri, hem de Finansal Danışmanlık Hizmetlerinin Deloitte Global Yönetici Komitelerinde yer almıştır.

Hatton, dünyanın dört bir yanında, farklı endüstrilerde faaliyet gösteren çeşitli müşterilerle kapsamlı çalışmalar sürdürmüştür ve bankacılık başta olmak üzere, özellikle finansal hizmetler endüstrisindeki şirketlerle ve dünya çapında hukuk firmalarıyla üst düzey bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Hatton; ihtilaf ve arabuluculuk süreçleri, varlık takibi ve geri kazanımı, finansal hizmetler ve kurumsal muhasebe incelemeleri, mevzuata uyum işlemleri gibi birçok farklı alanda, kapsamlı ve zorlu projelere liderlik etmiştir.

Top