Kemal Okumuş

ENTEGRE PROJE YÖNETİM A.Ş. , Genel Müdür

Kemal OKUMUŞ, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden sonra 1987 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve aynı bölümde “İnşaat Yönetimi” üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi “Contemporary Management” sertifika programını 1992 yılında bitirmiştir.

İş yaşamını BMB Proje firmasında başlayan Kemal Okumuş, sırasıyla Tekfen İnşaat, Landmark, Borova ve Bovis Lend Lease Proje Yönetim firmalarında toplam 15 yıl çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra, 2003 yılında kurduğu ENTEGRE Proje Yönetim Danışmanlık olarak yatırım ve inşaat projelerinde proje yönetim hizmetleri vermektedir. Ayrıca 2008 yılında kurulmuş olan EVA Gayrimenkul Değerleme şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Kemal Okumuş, 1996 yılında kurulan İstanbul Proje Yönetim derneğinin kurucu üyesi olup, çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2001-2002 döneminde İstanbul Proje Yönetim Derneği’nin başkanı olarak görev yapmıştır. Kemal Okumuş; ÇEDBİK, TMMMOB, GYODER, RICS, IMO, BUMED ve KALID derneklerinin üyesidir.

Top