Abdurrahman Özciğer

Öze Koçluk Mentorluk Eğitim Danışmanlık, Üst Düzey Bankacı ve Finansçı, Koç, Mentor, Eğitmen, Danışman

Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1987 yılında mezun olmuştur. 

1990 yılında Yapı Kredi Bankasında Müfettiş Yardımcısı olarak iş yaşamına başlamış, 1990-1998 yıllarında Vakıfbank’ta Müfettiş ve Müşteri İlişkileri Müdürü olarak, 1998-2002 yıllarında Alternatifbank’ta Bireysel Operasyon Müdürü olarak, 2002-2006 yıllarında Koçbank’ta Kart Operasyon Müdürü olarak, 2006-2013 yıllarında Şekerbank’ta Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak, 2014-2016 yıllarında Şeker Finans’ta Genel Müdür olarak çalışmıştır. Ayrıca, Şeker Yatırım, Şekerbank Kıbrıs, Şeker Finans, KKB AŞ’de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

Bankacılık ve Finans sektöründe, 26 yıllık kurumsal iş yaşamında; 6 yıl Yönetim Kurulu Üyeliği, 10 yıl üst yönetim, 12 yıl yönetim, 4 yıl denetim tecrübesine sahiptir.

Eylül 2016 ayında ICF (International Coaching Federation) Profesyonel Koçluk Sertifikasyonu programını Flow Coaching International'da tamamlayarak FCC (Flow Certified Coach) ünvanını almış, Ekim 2018 ayında ICF-ACC (Associated Certified Coach) ünvanını kazanmıştır.

Eylül 2016’dan bu yana Yönetici Koçluğu, Mentorluk, Danışmanlık ve Eğitmenlik hizmetleri sunmaktadır.

Yönetici koçluğu-mentorluk hizmetleri; Kariyer, Yönetim, Üst Yönetim, Takım ve Girişimcilik ve eğitim-danışmanlık hizmetleri ise Yönetim ve Liderlik, Strateji ve İş Geliştirme, Pazarlama ve Satış, Bankacılık ve Finans, Beceri Gelişimi’dir. 

Paylaşılan bilgi ve tecrübenin değer yarattığına inanır. Vizyonunu anlamlı başarı için, yaratıcı stratejiler, pozitif iş birliği ve insan odaklı yaklaşım sunmak olarak tanımlar. Misyonu ise kurumsal ve bireysel müşterilerinin ve paydaşlarının talep ve ihtiyaçlarına uygun pozitif, yaratıcı ve insan odaklı çözümler sunmaktır. Değerleri ise dürüstlük, açık iletişim, sürekli gelişim, yaratıcı yaklaşım, insan odaklılık, mizah, iş etiği ve şeffaflıktır. 

Top