Özge Demirkol Mete

KPMG Türkiye, İş Geliştirme Müdürü, Strateji, İş Geliştirme ve Pazarlama Bölümü

Özge Demirkol Mete, 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nde lisans eğitimini, 2006 yılında ise Sabancı Üniversitesi MBA programında lisansüstü eğitimini tamamlamıştır.

Profesyonel hizmetler ve hızlı tüketim ürünleri sektörleri başta olmak üzere toplamda 16 yıllık iş tecrübesine sahiptir. 

Türk Tuborg’da İş Geliştirme Uzmanı olarak çalıştığı süre boyunca proje yönetimi, bayi ve müşteri memnuniyet program yönetimi, prim sistemleri, pazar araştırmaları, KPI yönetimi, bayi geliştirme programı gibi çeşitli projelerde görev almıştır. 

2011 yılında Deloitte Türkiye’de Pazarlama ve İş Geliştirme alanında kariyerine devam eden Özge Demirkol Mete, profesyonel hizmetler alanında sektör yönetimi ve iş planlaması, pazar araştırmaları, müşteri memnuniyet program yönetimi, e-mail marketing, müşteri veritabanı yönetimi gibi alanlarda yönetici olarak görev almıştır. 

2014 yılında KPMG Türkiye’ye İş Geliştirme Müdürü olarak katılmıştır. Mevcut sorumluluklarına ek olarak, Sektör Yönetiminden Sorumlu İş Ortağı olarak Finansal Hizmetler sektörü başta olmak üzere, KPMG sektör liderleri ile koordineli çalışmaktadır. Sektör ve stratejik müşteri yönetimi, müşteri memnuniyeti çalışmaları, stratejik büyüme inisiyatiflerinin yönetimi ve rekabet analizi çalışmaları başlıca görevleri arasında yer almaktadır. 

Evli ve 2 çocuk annesidir.

Top